Big Ass Fans Haiku L White 52 Inch Ceiling Fan 1595mm Drop Tube HAIKUL-W-52-1595MM
SKU: HAIKUL-W-52-1595MM
  • Available to order
  • Free Delivery Available
Free Delivery Available to Adelaide SA 5000
Drop Tube: 1595mm
Delivery information
Your delivery location
ADELAIDE   SA 5000
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
HAIKUL-W-52-1595MM
Depth (mm)
1320 mm
Height (mm)
1884 mm
Width (mm)
1320 mm