Big Ass Fans Haiku L White 44 Inch Ceiling Fan with LED 651mm Drop Tube HAIKUL-W-44-651MM
SKU: HAIKUL-W-44-651MM
  • Available to order
  • Free Delivery Available
Free Delivery Available to Sydney NSW 2000
Drop Tube: 651mm
Delivery information
Your delivery location
SYDNEY   NSW 2000
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
HAIKUL-W-44-651MM
Depth (mm)
1120 mm
Height (mm)
940 mm
Width (mm)
1120 mm