


If you need more information, please contact one of our product experts.
| Model Number | X230ESW |
|---|---|
| Depth (mm) | 445 mm |
| Height (mm) | 300 mm |
| Width (mm) | 539 mm |
| Microwave Volume | 30 L |
| Power (W) | 900 W |
| Finish Colour | White |
| Turntable size | 310 mm |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
| Features |
|---|
| Steam |
|---|
| Transfer to Clearance | |
|---|---|
| EAN | 9320921011888 |