





If you need more information, please contact one of our product experts.
| Model Number | SK386-B |
|---|---|
| Weight (kg) | 98 kg |
| Depth (mm) | 590 mm |
| Height (mm) | 840 mm |
| Width (mm) | 1345 mm |
| Finish Colour | Black |
| Heated Door |
| Fridge Type | Bar Fridge |
|---|---|
| Adjustable shelves | |
| Display Panel | LED |
| Frost Free | |
| Light type | LED |
| Temperature Control | Electronic |
| Number of shelves | 6 |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Total Volume | 399 L |
|---|
| Energy Star Rating |
|---|
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|---|
| Length of cord | 1.8 m |
| Lockable Door |
|---|
| Origin | China |
|---|
| Number of Doors | 3 |
|---|
| Fridge - Freezer Category | Beverage fridge |
|---|---|
| Glass Door | |
| Beverage Fridges | |
| EAN | 9351886002673 |
Andoo's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark