

If you need more information, please contact one of our product experts.
| Model Number | KWH20HRB |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.2 kW |
| Heating Capacity | 1.9 kW |
| Depth (mm) | 550 mm |
| Height (mm) | 342 mm |
| Width (mm) | 452 mm |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Energy Star Rating |
|---|
| Features |
|---|
| kwhPerYear | 258.00 |
|---|---|
| EAN | 9316561012675 |