| Model Number | RS7621WLUK1 |
|---|---|
| Depth (mm) | 610 mm |
| Height (mm) | 2134 mm |
| Width (mm) | 756 mm |
| Finish Colour | Integrated (Own Cabinetry) |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Warranty Note | Part & Labour |
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Total Volume | 449 L |
|---|---|
| Fridge Volume | 298 L |
| Freezer Volume | 151 L |
| Volume Note | Useable volumes quoted |
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Energy Consumption(kWh/annum) | 390 |
| Features |
|
|---|
| Default Door Hinge | Left |
|---|
| EAN | 9415112256909 |
|---|---|
| Design Collection | Fisher & Paykel Integrated |