

If you need more information, please contact one of our product experts.
| Model Number | HEZ381401 |
|---|---|
| Depth (mm) | 120 mm |
| Height (mm) | 175 mm |
| Width (mm) | 80 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | - |
|---|---|
| Use | - |
| Features | Technical Data
|
|---|
| Primary Product Category | Rangehood Accessories |
|---|---|
| EAN | 4242005088416 |