





If you need more information, please contact one of our product experts.
| Model Number | LP00540010 |
|---|---|
| Weight (kg) | 0.5 kg |
| Depth (mm) | 450 mm |
| Width (mm) | 920 mm |
| Length (mm) | 1870 mm |
| Finish Colour | White |
| Mattress Size | Single |
| Manufacturer Warranty | 10 Years |
|---|
| Features |
|
|---|---|
| Bedding Type | Bed Linen |
| Origin | China |
|---|
| EAN | 814874026888 |
|---|